a

Lorem ipsum dolor amet, modus intellegebat duo dolorum graecis

Follow Us
Image Alt

FORUM KIDS CLUB

Kendinize Zaman Ayırın

Çocuklu ve çalışan anne babalar için sosyalleşmek, bir birey olarak kendi gereksinimlerini karşılayabilecek vakit yaratmak, etkinliklere katılmak ya da en basit gündelik faaliyetlerde bulunmak bile zordur. Aileler dünyanın en büyük mutluluk kaynağı olan çocuklarının büyüme aşamasında, gerekli koşulların oluşmamasından dolayı gerçekleştirmeye fırsat bulamadıkları eylemler ve kendi aile yaşamları arasında fedakarlık yapmak durumunda kalırlar.

Bu gereksinimin aile ve çocuk ilişkisi üzerindeki önemli etkisini bilen ve öncelikli olarak çalışan, yoğun yaşam koşullarında günün yorgunluğunu atabilecek özel bir zaman aralığı yaratamayan ailelerin ihtiyaçlarını karşılamayı hedef edinen Forum Kids Club, sizler için çocuklarımızın da vakit geçirmekten büyük keyif alacakları bir ortam hazırladı.

Alanında uzman, genç, dinamik ve çocuklarımızın her türlü ihtiyacına ilgiyle yaklaşan kaliteli kadrosuyla Forum Kids Club, Forum AVM’de tüm aile bireylerinin isteklerine cevap veriyor. Çocuklarımız deneyimli eğitmenler eşliğinde, kendileri için özel olarak tasarlanmış eğitici oyuncaklarla vakit geçirebilecekleri oyun evimizde ağırlanırken, sizlere de yoğun iş gününün ardından gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilme ve sosyal etkinliklere katılabilme gibi kendinize özel zaman yaratma fırsatı sunuluyor.

FORUM KIDS CLUB DOĞUM GÜNLERİ ORGANİZASYONLARI

Çocuklarımızı en çok mutlu eden eğlenceler olan doğum günleri, Sihirli Ailem partileriyle minik karnavallara dönüşüyor.

Sihirli Ailem doğum günü partileri 0-12 yaş arası çocuklar için düzenleniyor. Parti programlarında, uzman animasyon kadrosu tarafından canlandırılan oyunlar ve palyaçoların yanı sıra, parti dekorasyonu, istediğiniz türde muhteşem doğum günü pastaları, sınırsız yiyecek ve içeceklere yer veriliyor.

Sihirli Ailem, özel günleri her detayı düşünerek profesyonelce organize ediyor, size sadece çocuğunuz için uygun hediyeyi seçmek kalıyor.